Přeskočit na obsah stránky

Divize Machinery

Svařované a obráběné výrobky

KARLA spol. s r.o. přebrala v roce 2013 kontrolu nad společností s původním názvem FRANZ EDER TACHOV, a.s. Začleněním této společnosti do naší organizace vznikla nová divize KARLA MACHINERY.


Divize KARLA MACHINERY v Tachově se specializuje na svařování a opracování těžkých ocelových konstrukcí do maximální délky 25m a hmotnosti do 30 tun. Disponujeme třemi CNC obráběcími centry, a to o délce 26m, 16m a 10m. Svařujeme oceli od S235 do S355, jemnozrnnou ocel do S960QL, svařujeme dle materiálových skupin dle ISO/TR15608 1,2,3. Jsme certifikovanou organizací dle čsn ISO 9001:2009, DIN EN 1090-EXC3 a 15085  cl 1 a EN3834-2. 

Našim zákazníkům nabízíme kompletní výrobek od výpalků až po hotově opracovaný svařenec včetně finálního laku a potřebných zkoušek a atestů.

Naše divize má dlouhodobé zkušenosti s dodávkami ocelových dílů a podsestav německým firmám, působícím v oboru stavebních strojů, dopravních a manipulačních zařízení, energetiky a speciálních technologických ocelových konstrukcí pro široké spektrum průmyslového využití. V případě potřeby jsme společně připraveni se podílet i na montáži námi dodávaných dílů dle požadavků zákazníka.

Hlavním zájmem našeho snažení je zákazník s jeho individuálními přáními. Vy jste našim měřítkem pro naši práci. Vysoká kvalita našich výrobků plyne z dlouholetých zkušeností našich pracovníků, k čemuž rovněž dopomáhá naše permanentní kontrola kvality a úzký kontakt se zákazníkem. 

O nás:

Naše CNC obráběcí centrum 10 metrů

 

 

CNC obráběcí centrum 26 metrů