Přeskočit na obsah stránky

Zabýváme se prodejem ocelových plechů, výrobou a opracováním svařenců, hydraulických válců a výkupem kovového odpadu

K 1.8.2016 dochází k prodeji části společnosti, a to ostravské divize prodeje hutních materiálů a tvarových výpalků společnosti MSC MetPro a.s.

www.mscmetpro.cz

MSC MetPro a.s.
Antala Staška 1859/34
140 00
Praha 4
IČ: 24124231
DIČ: CZ24124231

Zbylé divize zůstávají nadále součástí společnosti KARLA spol. s r.o.

Obchodně výrobní společnost KARLA spol. s r.o. se sídlem v Bruntále působí na trhu od roku 1991.

Společnost s ručením omezeným se skládá celkem z několika divizí z nichž největší divize Hutní materiál v Ostravě se zabývá nákupem a prodejem hutního materiálu, především ocelových plechů v nezměněné formě i tvarově vypalovaných na strojích CNC a v neposlední řadě výrobou svařenců. Našimi zákazníky jsou především strojírenské firmy, do kterých dodáváme ocelové plechy a tvarové výpalky k dalšímu zpracování.

Nejnovějším přírůstkem je Divize kogeneračních jednotek KARLA ENERGIZE. Ta se zabývá flexibilním řešením projekcí, dodávek, provozu a údržby jednotek kombinované výroby elektřiny a tepla i chladu. Vyrábí vlastní kogenerační a trigenerační jednotky v rozmezí 40- 4300 kWe zejména s motory a gensety společností MAN, MTU a MWM.


Divize Kovové odpady má šest plně vybavených výkupen kovových odpadů v rámci České republiky a jednu na Slovensku, zabývá se výkupem a zpracováním kovového odpadu. Ke zpracování používá dva mobilní lisy a mobilní nůžky, které pronajímá k lisování a stříhání kovového odpadu. Pro firemní zákazníky je doprava kontejnerů na místo určení zdarma.

Divize Hydraulika v Opavě nabízí převážně hydraulické válce pro důlní a těžební průmysl, v neposlední řadě se zabývá projekční a konstrukční činnosti v oblasti hydraulických prvků.

Výkup plastových odpadů a jejich zpracováním provozuje divize Recyklace plastů v Bruntále, která je vybavena moderní vícefázovou zpracovatelskou technologií. V současné době zpracovává plastový odpad všech kategorií v rámci celé České republiky.

Mechanickým přepracováním Al odpadů dochází k výrobě Al granálií v divizi Aluminium granulát v Krnově. Tento produkt je určen pro ocelářský průmysl při dezoxidaci oceli, pro chemický průmysl aj.

Naše atributy

  • tým špičkových odborníků a prodejců
  • výhodné ceny a záruka kvality
  • dodržení termínů a komunikace se zákazníkem
  • komplexní informační systém
  • velké skladové zásoby
  • vysoce kvalitní a neustále se zlepšující technické vybavení
  • koncepce jakosti dle stanovených norem
  • velké skladové zásoby s aktualizovaným přehledem na internetu
  • strategické polohy a stálý rozvoj divizí
  • vlastní prostory včetně železničních vleček

V rámci našich služeb zajišťujeme dopravu, dělení jednotlivých plechů či provedení nedestruktivní ultrazvukové zkoušky dle požadavků zákazníka.

Garantujeme jakosti dle stanovených norem. Nabízíme také možnost objednání speciálních zakázek přímo u dodavatele.

Kontakty KARLA spol. s r.o.

Karla FVE PUBLICITA